RSS
czwartek, 04 czerwca 2009
galeria tipsów

Mam na imię Ania, mam 28 lat, jestem profesjonalną stylistką paznokci.
     Od pięciu lat posiadam certyfikat Europejskie Szkoły Stylizacji-SELECT oraz kilka innych dyplomów poświadczających odbycie kursów i szkoleń.
Pielęgnacją dłoni oraz paznokci zajmuję się od 8 lat.
Wykonuję takie zabiegi jak: manicure, pedicure oraz tipsy żelowe.
 Pracuję w domu, posiadam profesjonalnie wyposażony gabinet w odrębnym pokoju, który mieści się na Stegnach w WarszawiePracuję na materiałach renomowanych firm, przez co paznokcie wykonywane przeze mnie są najwyższej jakości.
Pazurki, które wykonuję są estetyczne, modne oraz charakteryzują się bardzo dużą wytrzymałością.
Tipsy wykonuję metodą żelową i akrylową zarówno french [frencz] na stałe, krystaliczno-przezroczyste (clear), jak i brokatowe, czy kolorowe
Tipsy zdobię kolorowymi żelami, brokatem, hologramami, akrylowymi kwiatkami, ozdobami materiałowymi, suszonymi kwiatkami itd... Zawsze posiadam mnóstwo różnych ozdób takich jak cyrkonie, hologramy, nitki hologramowe, brokaty, naklejki, ozdoby materiałowe, cekiny, folie hologramowe, tłuczone muszle, suszone kwiaty oraz kilkadziesiąt kolorów lakierów.
 
Tipsy nie tylko upiększają dłonie, ale również mogą być terapią dla paznokci. Polecam je szczególnie Paniom obgryzającym paznokcie. Tipsy zabezpieczają naturalne paznokcie przez co płytka ma szansę urosnąć i stać się zdrowszą.
 
 
Zabieg zakładania tipsów wykonuję tak, by nie narazić płytki paznokci na zniszczenia.
Kształt, długość, rodzaj zdobienia, kolor itp. wykonuje zgodnie z życzeniem klientki. Tipsy wykonane przeze mnie wyglądają naturalnie. Po zdjęciu tipsów paznokcie pozostają zdrowe i nie zniszczone.
 
Tipsy żelowe to metoda upiększenia paznokci na dłużej. Należy je uzupełniać mniej więcej co 3 tygodnie, oczywiscie w zależności od tego jak szybko rosną paznokcie. Każde zdobienie wtopione w żel spiłowuje sie przy uzupełnieniu, więc klientka może miec np. french na stałe a następnym razem hologramy. Nie trzeba zdejmować paznokci żeby zmienic zdobienie zatopione w żelu!!!
Archiwum
Zakładki: